پکیج سوالات احتمالی کنکور حرف آخر


پکیج سوالات احتمالی کنکور حرف آخر

 

موسسه حرف آخر برای آشنایی بیشتر داوطلبان کنکور با سوالات و کمک به ارزیابی توانایی آنها، اقدام به تولید و انتشار پکیجی کارآمد با عنوان «مجموعه سوالات احتمالی کنکور» نموده است که کمک شایانی در تمرین و تست زدن به دانش آموزان می نماید.

استادان موسسه حرف آخر جزو اساتید منتخب طراح سوال برای سازمان سنجش می باشند. ایشان برای هر درس تعداد مشخصی سوال مطرح نموده و به عنوان بانک سوالات در اختیار سازمان قرار می دهند که می توان اطمینان داشت حتما در کنکور مطرح خواهند شد.

دانش آموزان برای اطمینان از کسب رتبه مطلوب و آشنایی با سوالات احتمالی کنکور، می توانند پکیج مجموعه سوالات کنکور را از موسسه حرف آخر تهیه نمایند.

موسسه حرف آخر به همه داوطلبان کنکور توصیه می کند برای مطالعه سوالات قابل اعتماد و استاندارد، مجموعه سوالات احتمالی کنکور را مشاهده نمایند.

مجموعه سوالات احتمالی کنکور منتشره از سوی موسسه حرف آخر، می تواند به دانش آموزانی که با محصولات موسسه حرف آخر آشنایی دارند، داوطلبانی که به مجموعه آموزشی یا آزمون های آزمایشی برای سنجش توانایی های خود دسترسی ندارند و یا حتی کسانی که از هیچگونه آمادگی برخوردار نیستند، یاری رسانده تا به نتیجه دلخواه برسند. همچنین آنها می توانند برای پیشرفت بیشتر و برطرف نمودن اشکالات احتمالی خود در مطالعه، از راهنمایی تیم مشاوره حرف آخر بهره بگیرند.

 

عبدالرضا منتظری (مدیر انتشارات حرف آخر)

ارتباط مستقیم:

4510 2222 021

4505 700 0912

آموزش

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *